+420 723 702 877 poptavky@oknasukorady.cz

Markýzy pro moderní venkovní stínění

Markýzy jsou moderní stínicí systémy, které zpříjemňují pobyt na balkonech, terasách a zahradách. Účinně chrání před žárem slunce i mírným deštěm a ideálně doplňují vzhled domu i zahrady. Veškeré markýzy nabízíme s klikou či pohodlným motorickým ovládáním. Markýzy vyrábíme na míru, samozřejmostí jsou krátké dodací lhůty i profesionální montáž..

Markýzy výsuvné, venkovní stínění

Markýzy

Naše nabídka

Nabízíme mnoho různých provedení markýz, ze kterých si určitě vyberete tu, která zajistí efektivní stínění a podtrhne estetický vzhled vaší budovy i zahrady. Vyberte si!

Markýzy výsuvné, venkovní stínění

Výsuvné markýzy

Výsuvné markýzy najdou ideální využití pro zastínění větších odpočinkových a užitkových prostor, předzahrádek a výkladních skříní. V naší nabídce najdete velký výběr typů markýz a barev látek, které vyhoví vašim představám a prakticky všem účelům použití.

Markýzy výklopné, venkovní stínění

Výklopné markýzy

Výklopné markýzy se nejčastěji používají pro zastínění výkladních skříní, vchodů, oken a malých balkonů. Dotváří vzhled budovy a stávají se její součástí, přičemž ve složeném stavu nijak nenarušují její vzhled. Nabízíme širokou škálu typů a barev látek.

Markýzy samostatně stojící, venkovní stínění

Samostatně stojící markýzy

Samostatně stojící markýzy jsou skvělou volbou pro rychlé a elegantní řešení pro stínění ve venkovních prostorách. Jsou schopny zastřešit větší plochy teras, balkonů a prosklených výloh. Jejich velkou výhodou je mobilita, variabilita designu a kvalita zpracování.

Připravujeme katalog

Připravujeme pro vás katalog, kde najdete kompletní nabídku markýz. Již brzy!

Jsme ověřený dodavatel

Proč spolupracovat s námi

Již 15 let se zabýváme realizacemi staveb a dodávkou vysoce kvalitních výrobků na zakázku. Ke každému projektu přistupujeme individuálně a budujeme dlouhodobé vztahy, založené na důvěře a spokojenosti našich zákazníků. Nabízíme komplexní servis, rychlou realizaci a férové jednání. 

Zaměření a kalkulace zdarma

Váš projekt zkonzultujeme, odborně zaměříme a vytvoříme cenovou kalkulaci pro zcela zdarma. 

Výroba na míru a montáž do 4 týdnů

Veškeré projekty jsme schopni zajistit do 4 týdnů, včetně bezproblémové montáže.

Záruční a pozáruční servis

Postaráme se o servis vašich oken, dveří i garážových vrat nejen v záruční době, ale i po ní. 

Jsme tu pro vás

Nevíte si rady s výběrem?

Nejste-li si jistí, jaká okna a dveře budou splňovat vaše požadavky a specifika stavby, ozvěte se nám, rádi se vám budeme věnovat a doporučíme ideální řešení.

Jak vám můžeme pomoci?

Nezávazná poptávka

Zaujala vás naše nabídka? Vyplňte následující formulář a dejte nám vědět, jaké jsou vaše představy. Poptávku zpracujeme v nejkratším možném čase a následně vás budeme kontaktovat. Domluvíme termín zaměření a připravíme cenovou nabídku pro váš projekt. Poptávka, zaměření i kalkulace je nezávazná a zcela zdarma. 

Poptávané služby

Typ stavby

Kde nás najdete

Telefon

+420 723 702 877

E-mail

poptavky@oknasukorady.cz

Fakturační údaje

GRIEGER CZ s.r.o.
IČO 28439023
se sídlem Sukorady 124, 294 06 Sukorady
zapsaná v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 141573/MSPH