+420 723 702 877 poptavky@oknasukorady.cz

HomeSítě proti hmyzu ❯ Okenní sítě rámové

Okenní sítě rámové

Okenní sítě představují nejjednodušší ochranu proti dotěrnému hmyzu. Pevné okenní sítě Kasko jsou díky své variabilitě konstrukce kompatibilní se všemi typy oken. Jejich rám je vyroben z kvalitních hliníkových profilů, které zaručují dlouhou životnost. Estetický soulad zajistí mnoho variant barev.

Okenní sítě rámové

Hliníkový profil pro dlouhou životnost

Síťovina ze skelného vlákna, potažená PVC

Možnost sejmutí z okna

Systémy uchycení podle typu profilu a typu okenního rámu

Možnost instalace na všechna okna

Výroba vždy na míru vašim požadavkům

Okenní sítě rámové

Naše nabídka

Nabízíme několik typů rámů pro okenní sítě v různých konstrukčních variantách a systémech uchycení. Široká škála barev v základu i možnost lakování na míru. S výběrem vám rádi poradíme, dejte nám vědět!

Okenní síť - profil OV

Rám s profilem OV

Rám sítě je vyroben z válcovaných hliníkových profilů. Vnější provedení rohů, transparentní madla. Maximální plocha rámu je 2,25 m2. Dostupné barvy bílá, hnědá, RAL 7016, RAL 8003, imitace dřeva.

Okenní síť - profil OE

Rám s profilem OE

Rám sítě je vyroben z extrudovaných hliníkových profilů. Vnitřní provedení rohů, transparentní madla. Maximální plocha rámu je od 1,5 do 3,3 m2. Dostupné barvy dle provedení hnědá, bílá, imitace dřeva, RAL 7016, RAL 8003, nástřiky.

Okenní sítě - profil ISSO OV

Rám s profilem ISSO OE

Rám sítě je vyroben z extrudovaných hliníkových profilů. Vnitřní provedení rohů, transparentní madla. Maximální plocha rámu je od 1,5 do 3,3 m2. Dostupné barvy dle provedení hnědá, bílá, imatace dřeva, RAL 7016, RAL 8003, nástřiky. 

Okenní sítě - profil ISSO OE

Rám s profilem ISSO OV

Rám sítě je vyroben z válcovaných hliníkových profilů. Vnější provedení rohů, transparentní madla. Maximální plocha rámu je od 1,5 do 2,7 m2. Dostupné barvy dle provedení hnědá, bílá, imitace dřeva, RAL 7016, RAL 8003, nástřiky.

Okenní sítě - prodil OE32x11

Rám s profilem OE 32×11 LUX 

Rám sítě je vyroben z extrudovaných hliníkových profilů. Je vhodný pro hliníková okna. Vnitřní provedení rohů, transparentní madla. Maximální plocha rámu je 3,24 m2. Dostupné barvy bílá mat, hnědá mat, RAL 7016 mat, RAL 8003 mat, RAL 9006 mat.

Jsme ověřený dodavatel

Proč spolupracovat s námi

Již 15 let se zabýváme realizacemi staveb a dodávkou vysoce kvalitních výrobků na zakázku. Ke každému projektu přistupujeme individuálně a budujeme dlouhodobé vztahy, založené na důvěře a spokojenosti našich zákazníků. Nabízíme komplexní servis, rychlou realizaci a férové jednání. 

Zaměření a kalkulace zdarma

Váš projekt zkonzultujeme, odborně zaměříme a vytvoříme cenovou kalkulaci zcela zdarma. 

Výroba na míru a montáž do 4 týdnů

Veškeré projekty jsme schopni zajistit do 4 týdnů, včetně bezproblémové montáže.

Záruční a pozáruční servis

Postaráme se o servis vašich oken, dveří i garážových vrat nejen v záruční době, ale i po ní. 

Jsme tu pro vás

Nevíte si rady s výběrem?

Nejste-li si jistí, jaká okna a dveře budou splňovat vaše požadavky a specifika stavby, ozvěte se nám, rádi se vám budeme věnovat a doporučíme ideální řešení.

Jak vám můžeme pomoci?

Nezávazná poptávka

Zaujala vás naše nabídka? Vyplňte následující formulář a dejte nám vědět, jaké jsou vaše představy. Poptávku zpracujeme v nejkratším možném čase a následně vás budeme kontaktovat. Domluvíme termín zaměření a připravíme cenovou nabídku pro váš projekt. Poptávka, zaměření i kalkulace je zcela nezávazná a zcela zdarma. 

Poptávané služby

Typ stavby

Kde nás najdete

Telefon

+420 723 702 877

E-mail

poptavky@oknasukorady.cz

Fakturační údaje

GRIEGER CZ s.r.o.
IČO 28439023
se sídlem Sukorady 124, 294 06 Sukorady
zapsaná v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 141573/MSPH