+420 723 702 877 poptavky@oknasukorady.cz

Rolety pro praktičnost i styl

Rolety patří mezi nejoblíbenější metody stínění. Ať už se rozhodujete mezi kvalitními venkovními roletami či hledáte účinné a líbivé řešení do interiéru, v naší nabídce si vyberete z mnoha variant rolet, které přesně splní vaše požadavky. Veškeré rolety vyrábíme na míru, máme krátké dodací lhůty a samozřejmostí je také montáž.

Venkovní rolety

Rolety

Naše nabídka

Nabízíme mnoho různých provedení venkovních i interiérových rolet, které doplní funkčnost a podtrhnou estetiku vašeho objektu. Vyberte si!

Venkovní rolety vizualizace

Venkovní rolety

Venkovní rolety představují nejen stínicí, ale i izolační a bezpečnostní prvek každého objektu. Tepelná izolace je zaručena díky použití kvalitního hliníku, plněného polyuretanovou pěnou. Venkovní rolety se ovládají manuálně nebo elektrickým pohonem s dálkovým ovládáním.

screenové rolety

Screenové rolety

Screenové rolety jsou oblíbeným řešením pro stínění prosklených fasád a oken. Chrání před slunečním zářením a zabraňují přehřívání interiéru. Používáme speciální technické látky, umožňující částečný prostup světla, který dovoluje vizuální kontakt s okolím při zachování soukromí. 

Textilní roletky Den noc

Textilní roletky DEN / NOC

Textilní roletky DEN / NOC umožňují dosáhnout dokonalého stínicího efektu. Montáž je možná na zeď, do stropu nebo do rámu plastového okna nebo eurookna. Jsou vyráběny jako volně visící nebo pevné s vodicími lištami a krytem návinu. Nabízíme velké množství typů a látek.

Textilní roletky

Textilní roletky

Textilní roletky nabízí dokonalý stínicí efekt a jsou dekoračním a praktickým doplňkem každého interiéru. Textilní roletky se ovládají mechanicky nebo motorem s pohodlným dálkovým ovládáním. Nabízíme velké množství typů a látek. 

Bambusové roletky

Bambusové roletky

Bambusové roletky jsou vyrobeny z čistě přírodních materiálů, čímž interiéru dodávají příjemnou atmosféru. Nabízíme ve 3 různých typech roletek a 2 provedeních. Roletky lze rolovat do vzhledného obalu nebo stahovat, čímž dochází k líbivému řasení.

Připravujeme katalog

Připravujeme pro vás katalog, kde najdete kompletní nabídku rolet. Již brzy!

Jsme ověřený dodavatel

Proč spolupracovat s námi

Již 15 let se zabýváme realizacemi staveb a dodávkou vysoce kvalitních výrobků na zakázku. Ke každému projektu přistupujeme individuálně a budujeme dlouhodobé vztahy, založené na důvěře a spokojenosti našich zákazníků. Nabízíme komplexní servis, rychlou realizaci a férové jednání. 

Zaměření a kalkulace zdarma

Váš projekt zkonzultujeme, odborně zaměříme a vytvoříme cenovou kalkulaci pro zcela zdarma. 

Výroba na míru a montáž do 4 týdnů

Veškeré projekty jsme schopni zajistit do 4 týdnů, včetně bezproblémové montáže.

Záruční a pozáruční servis

Postaráme se o servis vašich oken, dveří i garážových vrat nejen v záruční době, ale i po ní. 

Jsme tu pro vás

Nevíte si rady s výběrem?

Nejste-li si jistí, jaká okna a dveře budou splňovat vaše požadavky a specifika stavby, ozvěte se nám, rádi se vám budeme věnovat a doporučíme ideální řešení.

Jak vám můžeme pomoci?

Nezávazná poptávka

Zaujala vás naše nabídka? Vyplňte následující formulář a dejte nám vědět, jaké jsou vaše představy. Poptávku zpracujeme v nejkratším možném čase a následně vás budeme kontaktovat. Domluvíme termín zaměření a připravíme cenovou nabídku pro váš projekt. Poptávka, zaměření i kalkulace je nezávazná a zcela zdarma. 

Poptávané služby

Typ stavby

Kde nás najdete

Telefon

+420 723 702 877

E-mail

poptavky@oknasukorady.cz

Fakturační údaje

GRIEGER CZ s.r.o.
IČO 28439023
se sídlem Sukorady 124, 294 06 Sukorady
zapsaná v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 141573/MSPH