+420 723 702 877 poptavky@oknasukorady.cz

Žaluzie pro vaše soukromí i komfort

Žaluzie představují řešení pro zastínění i efektní interiérový doplněk. Již brzy si budete moct vybrat z našeho katalogu. Rádi vás navštívíme, odborně vám poradíme a vše profesionálně zaměříme. Žaluzie vyrábíme na míru, samozřejmostí jsou krátké dodací lhůty i profesionální montáž.

Venkovní žaluzie

Žaluzie

Naše nabídka

Nabízíme širokou škálu venkovních i vnitřních žaluzií v mnoha provedeních, barvách a materiálech. K žaluziím rádi dodáme také doplňky v podobě dálkového ovládání a další. Vyberte si!

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie jsou nejpoužívanějším exteriérovým stínicím prvkem. Jejich výhodou je plynulá regulace přirozeného osvětlení, zachycení přímého slunečního záření a ochrana před škodlivými vlivy. Používají se k zastínění rodinných domů a komerčních budov.

Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie představují dostupný a nejvíce využívaný způsob protisluneční ochrany. Výhodou je jejich jednoduchost, rychlost montáže a minimální údržba. Nabízíme širokou škálu barevných možností a doplňků, které vytvoří atmosféru dle vašeho vkusu. 

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie jsou optimální volbou pro zaclonění velkých ploch. Jejich výhodou je antistatická úprava, tvarová stálost, minimální nároky na údržbu a dojem provzdušnění prostoru. V naší nabídce najdete mnoho materiálů i barev, které vkusně doplní váš dům či kancelář. 

Dřevěné žaluzie

Dřevěné žaluzie

Dřevěné žaluzie představují luxusní, stylový a vysoce elegantní doplněk bytů a kanceláří. Umožňují plynule regulovat úroveň zastínění a přefiltrování světla přes dřevěné lamely z nich dělá dekorativní doplněk. Dřevěné žaluzie jsou určeny pro zákazníky s vysokými estetickými nároky.

Látkové žaluzie

Látkové žaluzie

Látkové žaluzie se stanou výjimečně flexibilním a elegantním dekorativním prvkem vašich oken. Představují dokonalý, efektivní a moderní způsob zastínění, který díky své univerzálnosti a možnosti výběru různých látek a barev esteticky doplní každý interiér. Hlavním materiálem je plisovaná látka.

Připravujeme katalog

Připravujeme pro vás katalog, kde najdete kompletní nabídku žaluzií. Již brzy!

Jsme ověřený dodavatel

Proč spolupracovat s námi

Již 15 let se zabýváme realizacemi staveb a dodávkou vysoce kvalitních výrobků na zakázku. Ke každému projektu přistupujeme individuálně a budujeme dlouhodobé vztahy, založené na důvěře a spokojenosti našich zákazníků. Nabízíme komplexní servis, rychlou realizaci a férové jednání. 

Zaměření a kalkulace zdarma

Váš projekt zkonzultujeme, odborně zaměříme a vytvoříme cenovou kalkulaci pro zcela zdarma. 

Výroba na míru a montáž do 4 týdnů

Veškeré projekty jsme schopni zajistit do 4 týdnů, včetně bezproblémové montáže.

Záruční a pozáruční servis

Postaráme se o servis vašich oken, dveří i garážových vrat nejen v záruční době, ale i po ní. 

Jsme tu pro vás

Nevíte si rady s výběrem?

Nejste-li si jistí, jaká okna a dveře budou splňovat vaše požadavky a specifika stavby, ozvěte se nám, rádi se vám budeme věnovat a doporučíme ideální řešení.

Jak vám můžeme pomoci?

Nezávazná poptávka

Zaujala vás naše nabídka? Vyplňte následující formulář a dejte nám vědět, jaké jsou vaše představy. Poptávku zpracujeme v nejkratším možném čase a následně vás budeme kontaktovat. Domluvíme termín zaměření a připravíme cenovou nabídku pro váš projekt. Poptávka, zaměření i kalkulace je nezávazná a zcela zdarma. 

Poptávané služby

Typ stavby

Kde nás najdete

Telefon

+420 723 702 877

E-mail

poptavky@oknasukorady.cz

Fakturační údaje

GRIEGER CZ s.r.o.
IČO 28439023
se sídlem Sukorady 124, 294 06 Sukorady
zapsaná v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 141573/MSPH